







106 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Пакувальна коробка для подарунка, декорована червоним бантом.
Виготовлена із щільного картону стійкого до деформацій.
Довжина 23 см.
Ширина 16 см.
Висота 9 см.
Виробництво Китай.
Подарункова коробка з бантом призначена для пакування новорічних презентів, може підійти для пакування виробів макраме, ялинкових прикрас та невеликих сувенірів.
Яскрава коробка червона будь-який подарунок зробить незабутнім і ефектнішим.
Ця стильна коробочка – універсальна і може стати оригінальною упаковкою для подарунка будь-якій важливій для вас людині, завдяки своєму унікальному дизайну. Коробка для подарунка об'ємна і в майбутньому ви зможете зберігати в ній елементи рукоділля, гачки, нитки, гудзики.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 23 мм |
| Основні атрибути | |
| Тематика заготівки | Основи для створення композицій |
| Призначення | Руколір |